“EMV tennise turniir Tallinnas vanusegrupis 30-50+: Võistlused edukalt lõppenud!”

Tähistame rõõmuga hiljutise EMV turniiri lõppu, kus osalesid vaprad mängijad vanuses 30-50+! Sel aastal oli võistlusklasse kokku 19 ja osalejaid oli pea 100 inimest. Meil on suur rõõm näha, et osalejate arv on tõusuteel ning meie üritusest on saamas tõeline tennisepidu kõikidele Masters Touri mängijatele. Tulevikus loodame veelgi parema korraldusega osavõtjate arvu suurendada.

Tahaksime südamest tänada kõiki mängijaid, et võtsite osa kiirel ja üritusterohkel suveajal – ilma teieta ei saaks turniir toimuda! Samuti täname kõiki, kes osalesid laupäevasel koosviibimisel. Eraldi tänu kuulub Eesti Tennise Liidule, meie peakohtunikule Taavi Treierile, Kalevi Tenniseklubile, kõikidele vabatahtlikele, sõpradele, kes andsid oma panuse ning sponsoritele – ilma teieta ei oleks see võimalik.

Jätkake kõvasti treenimist, nautige tennist ja sporti ning suve, mis on õnneks veel poolel teel. Kohtume kõigiga järgmisel aastal, kui mitte varem! ❤️ Siin on link tulemuste kohta siit. Pildigaleriid vaata meie Facebooki lehelt, klikates siia.

Eesti Seeniortennise mängijad tänavad Helen Tällit südamest võistluse suurepärase organiseerimise eest!

Scroll to Top