“Pärnus kogunesid Eesti meistrivõistlustele 55+ ja vanemad seeniortennisistid!”

Möödunud nädalavahetusel peeti Pärnus seenioride EMV Pärnus vanuseklassidele 55+ kuni 75+.

Algselt oli välja pakutud võimalus võistelda 24 erinevas võistlusklassis, kuid kuna võistlejaid registreerus lõpuks vaid 40, siis tegelikult võisteldi vaid 12 erinevas võistlusklassis.

Suuri üllatusi ei sündinud ja enamus favoriitidest olid ka võidukad.

Võistluste ainsaks kolmekordseks võitjaks tõusis möödunud aasta parim meesseeniortennisist Sulev Alajõe, kes võitis 3 kulda (MS55 üksik, MD55 koos Margus Metsanurmega, MX55 koos Urmi Jüringuga).

Kahekordseteks meistriteks tulid Margus Metsanurm (MS60 ja MD55), Ants Sepp (MS75 ja MD70 koos Tõnu Ottosoniga), Merike Seer (WS55 ja WD55 koos Ülle Kirsimäega) ja Ülle Kirsimägi (WD55 koos Merike Seeriga ja XD60 koos Andres Aarelaiuga).

Meesüksikmängus tulid veel meistriteks: Sven Johannson (MS65), Toivo Lukka (MS70). Muuseas, heas füüsilises vormis olevale Toivole oli see esimeseks meistritiitliks üksikmängus. Margus Metsanurmele oli see juba kümnendaks meistritiitliks üksikmängus.

Naisüksikmäng peeti vaid ühes vanuseklassis ja selle võitis eelpool mainitud Merike Seer.

Meeste M65 paarismängus võimutsesid järjekordselt Rein Lila ja Tiit Lehtmets.

Meestel osales enim paare (6) võistlusklassis MD55 ja seal peeti üpris tasavägised poolfinaalid, aga finaal kujunes siiski ühepoolseks, kuna Alajõe / Metsanurm alistasid Johannson / Andres Kuuma 6:3 6:1.

Segapaarismängulegend Andres Aarelaid võitis järjekordse tiitli oma lemmikklassis. Nüüdseks on tal tiitleid juba üle 10 ja ka erinevate naispartnerite arv on lähenemas kümnele.

Täname võistluste korraldajaid ning loodame, et järgmisel aastal osavõtjate arv suureneb. Eriti ootaks just endisi võistlusportlasi.

Foto: Vasakul Margus Metsanurm, keskel Andres Kuum, paremal Helen Tälli

Foto allikas: Erakogu

Scroll to Top