Eesti Seeniortennis

“Eesti seeniormängijad võidutsesid ITF MT400 turniiril Lätis”

Autor: Helen Tälli

Eesti seeniormängijad saavutasid suurepäraseid tulemusi hiljuti toimunud ITF MT400 turniiril Adazis, Lätis. Turniiril osalesid mängijad erinevatest vanusegruppidest ning võistlesid nii üksikmängus kui ka paarismängus.

Üks suurepäraseid tulemusi saavutanud mängijaid oli Andres Angerjärv, kes võitis meeste 30+ vanusegrupi üksikmängu ning saavutas koos oma sakslasest meespartneriga esikoha paarismängus. Lisaks sellele võitis ta ka segapaarismängu koos lätlanna Kristine Kurzemniecega.

Rivo Tettermann, kes oli esmakordselt ITF tuuril osaleja, näitas samuti suurepärast taset ja võitis 40+ vanusegrupi üksikmängu. Kristjan Pakk, kes oli juba varem turniiridel osalenud, näitas oma endist headust ning võitis 45+ vanusegrupi üksikmängu.  Kristjan Pakk ja Helen Tälli näitasid head koosmängu, mis tõi neile segapaarismängus kuldmedali!

Kõik tulemused on saadaval ITF lehel, Masters Touri alajaotuses.

Tulemusi saad uudistada siit:  https://www.itftennis.com/en/tournament/mt400-adazi/lat/2023/s-s400-lat-01a-2023/draws-and-results/

Turniir oli üldiselt väga hästi korraldatud ja mängijate tase oli hea. Eesti mängijate autasustamise galerii on seeniortennise FB lehel. Vaata pilte siit!

On suurepärane näha, kuidas Eesti seeniormängijad saavutavad rahvusvahelistel turniiridel häid tulemusi ning esindavad Eestit vääriliselt. Sellised tulemused on suurepäraseks motivatsiooniks kõigile, kes soovivad spordis oma oskusi ja võimeid arendada. Järgmiste võitude ja saavutuste nimel jääme põnevusega ootama järgmisi turniire!

Foto: Eesti Seeniortennis

Scroll to Top