Eesti Seeniortennis

“Eesti seeniormängijad tõid kullad koju ITF MT400 turniirilt Lätis”

Autor: Helen Tälli

Eelmisel nädalal võtsid meie vaprad tennisemängijad osa Jurmala ITF400 turniirist ning naasid koju suurepäraste tulemustega. Oli rõõmu ja ka pettumust, kuid üldmulje oli kahtlemata positiivne. Siin on väike ülevaade võitudest ja mõned meeldejäävad hetked piltidena, mida saate vaadata meie Facebooki lehelt.

70+ vanuseklassis saavutas meie mastersportlane Endel Pirksaar uhke teise koha üksikmängus. Riina Raig, kes moodustas paarilise Suurbritanniast pärit partneriga, näitasid 65+ vanusegrupis silmapaistvat taset ning pärjati kuldmedalitega.

Margus Metsanurm ja tema Leedu paarismängupartner Arvydas Tverijonas võitlesid ennast 60+ vanuseklassis vääriliselt esikohale ning naeratasid kuldmedalite saatel.

Sulev Alajõe saavutas suurepärase tulemuse üksikmängus 55+ vanusegrupis ning tõusis poolfinaali auhinnalisele positsioonile, samal tasemel tegi suurepärase saavutuse ka Katrin Liivamägi 60+ vanusegrupis.

Üksikmängus pälvisid kuldmedalid Anu Kaasik (60+) ja Helen Tälli (45+), tõestades oma head mänguoskust tenniseväljakul.

Meie tennisemeistrite esinemine Jurmala ITF400 turniiril oli inspireeriv ja täis suurepäraseid hetki. Oleme uhked meie tublide mängijate üle ning jätkame nende toetamist ja jälgimist nende edasistes saavutustes.

Foto: Helen Tälli

Scroll to Top