Kalevi M60-tiim kaotasvõõrsil Nurmijärvele 0:3

Tallinna Kalevi M60-tiim kordas oma M55-kolleegide tulemust võõrsil Nurmijärvi vastu: 0:3 kaotus ja ei ühtegi setivõitu. Soomlased kasutasid mõlemas vanuseklassis täpselt samu mehi.

Hall ei olnudki nii külm kui räägiti, aga valgustus oli küll kehv. Kaua polegi nii hämaras mänginud.

Alustasime kohtumist paariga, kus meie meestelt loodeti võitu.

paar  Hannu Murto / Riku Kärna vs Sven Johannson / Andres Kuum 62 64

Riku tõrjus teisest kastist tagakäega uskumatult hästi. Igat meie servi nii agressiivselt, et pall maandus ca 20 cm kaugusel tagajoonest. Hannu lõi eeskäega tempokalt ja eksimatult.

Igat punkti pidime lõpetama kordi enam kui see meil kodus tavaks. Meie poisid ei pääsenudki lõpuni mängu dikteerima.

#2 Riku Kärnä vs Sven Johannson 60 63

Riku võitis esimesed 9 geimi ja juhtis juba 60 30. Johnny laiutas vaid käsi ja ütles, et uute Tecnifibre pallidega on tempo liiga kiire. Ta ei saa täpselt aru kuidas punktegi võita geimidest rääkimatagi.

Kui olnuks võimalik, siis Johnny mänginuks paaris kasutusel olnud pallidega.

#1 Hannu Murto vs Margus Metsanurm 64 61

Kohtumine oli palju tasavägisem kui tulemus seda peegeldab. I setis oli Margusel mitmeid kasutamata jäänud geim- ja murdepalle (kaasa arvatud geimpall oma servidel seisuks 55).

Ka II sett kulges tasavägiselt ja seisul 30 näitas Hannu väsimusmärke. Kahjuks ei suutnud Margus seisul 13 realiseerida 3 järjestikust murdepalli seisuks 23. Hannu võitles väga visalt ja tõi mitmed uskumatud pallid tagasi.

Peab tõdema, et teatud vanuses ei ole enam endast nooremates vanuseklassides kerge võidukas olla. Suudame Sveniga hetkel M65-klassis liidrite grupis püsida, aga kuna M60 täieneb aasta aastalt noorematega, siis seal on meil aina raskem.

Pilt oleks lootustandvam kui saaksime platsile rohkem 60-aastaseid eesti mängijaid, kes esindaksid just oma õiget vanusegruppi.

Meie vastane Hannu oskab natuke eesti keelt ja enne kohtumist oli ta lugenud meie artikleid saidilt seeniortennis.ee. Seega ei tee me tühja tööd kui isegi vastased ammutavad sealt infot.  🙂

Nüüd tuleb kirjutamisel vaid ettevaatlikum olla, et ühtki ‘sõjasaladust’ vastastele liiga vara välja ei lobiseks.

Meid tuli Helsingist spetsiaalselt toetama jalgpallikommentaator Mikko Innanen. Eestist oli valmis kaasa tulema ka valgustusspets Madis. Kahjuks see meid sel korral ei aidanud!

M60 järgmine kohtumine peetakse laupäeval, 9.detsembril FORUS tennisehallis algusega kl 14. Vastaseks eelmise hooaja hõbe Kouvola Tennis.