M45 Kalevipojad tulid Vaasast tagasi maksimumpunktidega

Hiljuti pühendasid Kalevipojad tutvumisele Vaasa mänguoskuste- ja vaatamisväärsustega.

Oli ette teada, et Vaasa ei ole just nende alagrupi tugevamate tiimide hulgas, aga 3:0 võit (seejuures kaotamata settigi) võõrsil kujunes ikkagi meeldivaks üllatuseks.

#1 Göran Björkholm vs Kristjan Pakk 06 26

Björkholm ruulib M60-kõrgliigas, kus Vaasa võistkond võitis möödunud hooajal pronksmedali, aga tundub, et üle 15 aasta nooremate enam ikkagi ei saa.

Göran on huvitava mängustiiliga mees: lööb mõlemad servid täiega, rohkem lööb ässasid kui teeb topeltvigu. Ka platsilöökidel riskib kohe täiega. Temaga pikki pallirallisid ei tekigi.

Björkholmi võib Tallinnas näha märtsis kui ta tuleb platsile M60 Kalevi vastu.

#2 Ville Häggblom vs Erlend Pakk 46 46

Erlend sai lõpuks ka oma võiduarve avatud, aga ega see lihtsalt ei tulnud. Kohtumine kestis ligi 2 tundi.

paar Björkholm / Häggblom vs Kristjan Pakk / Markko Sojonen 26 26

Üllatav oli, et kodumeeskond ei leidnud paariks värskemaid mehi. Kuna mõlemad Vaasa mängijad olid üksikmängust väsinud, siis paarismängu lõpptulemuses ei olnud kahtlust.

Kalevipoegadel on nüüd 7 punkti 9 võimalikust ja alagrupis kindel liidrikoht. Suur samm play-offi suunas on astutud.

Kalevipoegade võistlusreis Vaasa kujunes kolmepäevaseks: reedel mindi, laupäeval võisteldi ja pühapäeval tuldi koju tagasi. Laupäeval jõuti veel ka kaasa elada Vaasa hokimeeskonna mängule.

Tennisemängud peeti ühe väljakuga hallis, kus oli 14C sooja. Kuna selles hallis ei olnud riietusruumi, voolavat vett ega ka WC-id, siis soomlased kutsuvad selliseid halle kylmä halli. See hall oli külm ka sõna otseses mõttes.

Samas tuleb tunnustada, et see hall on rajatud eraisiku annetusest. Nimelt, üks kohalik bussijuht pärandas oma vara kogukonna hüvanguks ja selle raha eest see hall rajatigi. Kohalikud saavad seda halli kasutada 7-8€ tunnihinnaga. Selline hind teeb lausa kadedaks.

Kalevipoegade järgmine mäng toimub laupäeval, 10.02 Tondiraba hallis. Vastaseks soomlaste üks vanemaid klubisid HVS, kelle ridadesse kuulub endine tippmängija Tapio Nurminen (kõrgeim ATP-ranking #212).

https://en.wikipedia.org/wiki/Tapio_Nurminen

Tulge kõik vaatama suurt mängu:  #1  Kristjan Pakk vs Tapio Nurminen

Scroll to Top