Toimunud! M65  Kalev vs Hyvinkää 3:0

Tallinna Kalev pidas oma teise mängu M65-kõrgliigas, jällegi kodus ja jällegi õnnestus meil kohtumine 3:0 võita. Nüüd oleme oma kaks kõige tugevamat konkurenti play-off-kohtade heitluses alistanud kuivalt ja meie edasised edasipääsu väljavaated on väga head.

#1 Margus Metsanurm vs Heikki ‘Hese’ Kettunen  36 62 10/6  (kokku 2,5 h)

Läbi aastate on Heikki Margusele olnud väga ebamugav vastane just oma mängustiili tõttu. Heikki on Margust võitnud vähemalt üheksa korda järjest, kuigi on olnud ka väga tasavägiseid mänge, siis alati on peale jäänud Hese. Ka sel korral tundus, et asi võib minna nii nagu ikka.

Tie-break:is oli seis 33, kuid siis sai Margus ette 83 ja tundus, et nüüd on lõpuks võit käes. Kuid Hese jõudis 86-ni ning ka 87 oli väga lähedal.

Lõpuks võis Margus tõdeda, et ega teda ikka naljalt ükski soomlane 10 korda järjest ei võida!  🙂

#2 Sven Johannson vs Ari Penttinen 63 76(0)

Johnnyl oli mäng kogu aeg kontrolli all, kuigi Ari oli visa võitleja. II setis seisul 53 Johnnyle käis tal hüppeliigesest valu läbi ja ta pidi paar geimi ettevaatlikumalt mängima. Ari sai peagi ette 65, aga õnneks suutis Johnny end kokku võtta ja selle mängu võidukalt lõpetada.

paar  Jaan Kree / Robert Staak vs Kettunen / Penttinen 64 60

Algus oli väga tasavägine. Esimest geimi mängiti lausa 15 minutit. Kuni seisuni 33 hoidsid mõlemad tiimid omi serve. Siis pääsesid meie mehed 53 ette, kuid soomlased pingutasid veel seisuks 54.

Seejärel mängis juba määravat rolli see, et meil olid väljakul värsked mehed, aga soomlaste liikumisvõime hakkas hääbuma. Neil oli ju väsitav üksikmäng ikkagi jalgades.

Soomlastel oli plaan Tallinnasse kolmekesi tulla ja paariks värske mees väljakule lasta, aga õnnetuseks unustas Eero Saari oma dokumendid koju ega pääsenud seetõttu üle piiri.

Sel korral oli meid koduhalli toetama kogunenud ka kaasaelajaid. Tänud neile toetuse eest!

Nüüd on meil kogutud 6 punkti kuuest võimalikust ja ees veel 3 kohtumist eeldatavalt natuke nõrgemate vastastega.