Eesti Seeniortennis Maailma Meistrivõistlused

Eesti noored seeniorid osalesid Maailma Meistrivōistlustel Türgis

Eesti noored seeniorid jõudsid Türgis toimunud Maailma Meistrivõistlustel poolele teele, kustkohast edasi oli veel väike samm võistluste lõpuni.

Kahjuks parimate kohtade nimel ei võisteldud aga kohamängudel andsid nad endast parima. Naised 35+ tiim koosseisus Riin Veiram, Liina Suurvarik, Inga Drobet, Merli Aksen alistasid oma alagrupis Türgi ja saavutasid 3. koha. Mehed 45+ koosseisus Kristjan Pakk, Erlend Pakk, Riho Kallus, Raido Rätsep kaotasid tol päeval napilt Kanada esinduskoondisele ja kohtusid järgmisel päeval Türgiga. Kristjan võitis Kanada esinumbrit 3-tunnises kohtumises väga hea mänguga. Naised 45+ koosseisus Jaanika Ots, Helen Tälli, Piret Ilves, Inga-Kai Polonski näitasid sportlikku võimekust, mida polnud ammu nähtud ja lahingud kestsid tunde. Lõpuks tunnistati Portugali paremust 2:1 ning järgmisel päeval võideldi Iirimaaga.

ITF Masters Touri tutvustavat videot võid vaadata siit.

Mängijaid ühendab kogukonnatunne

Kõik, mis iseloomustab seeeniortennist – kaasatunne, kogukond, võimalus konkureerida, enda proovilepanek, tervisele kasulik treening, võime reisida ja külastada uusi kohti ning muidugi lihtsalt nauding – saavad Türgis näidatud.

Mõned mängijad, eriti nooremad, kes võistlevad esimest korda maailmameistrivõistlustel, võivad imestada, millega nad silmitsi seisavad, kuid pärast esimest päeva siin saavad nad kiiresti aru mängijate kogukonnatundest.

Need, kes on varem maailmameistrivõistlustel käinud ja tagasi tulevad, kohanevad kohe uuesti ning neil saab kindlasti olema suurepärane aeg.

Scroll to Top