Eesti seeniorid särasid Karlovy Vary turniiril: saavutused, elamused ja võidud

Eesti Seenior/Masters mängijad osalesid 01-04.02 Tshehhis Karlovy Varys MT400 turniiril. Kes pole enne käinud, siis tegemist on äärmiselt kena linnakesega , kus elab üle 40 tuhande elaniku. Saime nautida nii termide ja vee mõnusid kui ka maitsta looduslikku mineraalvett, mis aitab kaasa heale füüsilisele vormile ning paastumisele. Nautida saime ka Tshehhi kõrgliiga jäähoki mängu, mis oli tõsiselt põnev , kaashaarav ning meeldejääv. Rääkimata ääretult sportlikust elamusest
Eesti naised saavutasid super tulemusi. Veerandfinaalides olid kõik korraga platsil ja suutsid alistada oma välismaalastest vastased. Poolfinaalides selgitasid eestlannad omavahel paremust ning finaali väljusid Jaanika Ots – Inga-Kai Polonski, kellest viimane tulises heitluses võitis 6:3;6:7;10:7. Naispaari kullaheitluse võitsid Helen Tälli-Inga-Kai Polonski alistades ka finaalis Eesti teise paari Jaanika Otsa -Ly Tiido-Nurmetalo. Tundub nagu oleks tegemist naiste turniiriga ja nii ta peaaegu oligi. Mehed said korralduslikel põhjustel vähe mängida kuid käitusid tõeliste gentelmenidena ja tiimile kaasaelajatena. Sulev Alajõe kaotas veerandfinaalis üksikmängus ning vigastuse tõttu oli sunnitud loobuma paarismängust. Kristjan Pakk saavutas M45+ väga hea tulemuse ning raskes võitluses väga hea vastase vastu oli sunnitud poolfinaalis paremust tunnistama. Seega kolmas koht. Palju õnne kõikidele eestlastele. Tulemusi saab vaadata https://www.itftennis.com/en/tournament/mt400-karlovy-vary/cze/2024/s-s400-cze-01a-2024/draws-and-results/