M65 võitis täiseduga kõrgliiga põhiturniiri ja läheb nüüd play-offi esimese asetusena

Enne Oulu-reisi oli meil alagrupis esikoha kindlustamiseks vaja võita kas kaks setti eri mängudes või võita vähemalt üks mäng. Suurim küsimärk oli Sveni võime valuliku pahkluuga edukalt lõpetada oma mängud.

Kuna Oulusse edasi-tagasi lendamine maksis a’ 260€, siis läksime võistlema minimaalse koosseisuga.

#2 Esko Korva vs Sven Johannson 16 06  (1h 05 min)

Sveni otsustas mängida oma pahkluu säästmiseks poole jõuga ning kui Margusel peaks mäng kiiremini võidukalt lõppema, siis annaks ta vastasele loobumisvõidu, et suuta paari mängida. Johnny valis taktikaks: kohe võrku järgi, igal võimalusel üritada äralööki ja mitte joosta vähegi kaugemate pallide järele. See taktika toimis aga nii efektiivselt, et Margus ei jõudnud oma mängu lõpetamisega kuidagi järele.

#1 Pekka Pesonen vs Margus Metsanurm  46 26 (1h 30 min)

Marguse vastane oli aja väga hea tagasiajaja, kes nautis kui teda pidevalt rünnati. Ta jooksis kõik pallid välja, aga tal polnud punktide lõpetamise oskusi. Mängu tulemus võinuks olla ka 61 61, kuna pea kõikides Pekka võidetud geimides olid Margusel geim- või murdepallid.

Sveni jaoks aga olnuks see vastane hetkel ebasobivam, kuna vähese liikumisega olnuks Pekat väga keeruline võita. 

paar Pesonen / Korva vs Sven / Margus 46 36 

Kuna vastastel piisanuks kõrgliigasse püsima jäämiseks paarismängu võidust, siis otsustasime:

Sven säästab üritab liikuda minimaalselt ja Margus jookseb ka tema eest. Aga me ei kingi vastastele võitu, kuna see oleks teiste tiimide suhtes ebaaus. Oulukad peavad meilt selle võidu ikka ise ära võtma.

Mängisime täiesti pingevabalt ja Johnny tõdes, et ta pole tükk aega nii palju trikitanud kui just sel korral. Kuigi vastased püüdsid kõvasti, siis kahjuks seda nende jaoks üliolulist võitu nad sel korral ikkagi ei saanud.

Seega tulime M65-kõrgliiga alagrupis esimeseks kaotamata ühtegi mängu (sette kaotasime vaid ühe). Hooaja alguses tundunuks selline lõpptulemus uskumatu ja pole kindel kas tulevikus õnnestub meil seda korrata. Sel hooajal lihtsalt klappisid kõik asjad.

Suured, suured tänud kõikidele asjaosalistele!

13.-14. aprillil Helsingis Tali Tennisekeskuses peetavas M65 play-offi poolfinaalis kohtume siis Keuruuga, kes saavutas teises alagrupis teise koha. Keuruu on viimased 20 aastat kõik mängud pidanud vaid kahe mehega. Nad ei ole kordagi ühegi vastase vastu andnud loobumisvõite. Nende sitkus on imeteldav! 

Scroll to Top