Eesti Seeniortennis Maailma Meistrivõistlused

Tule mängima rahvusvahelisele turniirile Tallinnas!

13.-16.06.2024 peetakse Tallinna Kalevi Tenniseklubi väljakutel järjekordne rahvusvaheline seenioride turniir. Seda juba 40-ndat korda, mis teeb meie turniirist rahvusvahelises kalendris ühe eakama.

Kui veel mõned aastad tagasi peeti Eestis 4-5 rahvusvahelist seenioride tenniseturniiri, siis nüüdseks on järele jäänud vaid see üks ja ainus.

Selleks, et turniir oleks kalendris, vajame osalejaid. Kui me kohalikena ei osale, siis miks peaksid seda tegema välismängijad.

Selleks, et turniiri kategooria tõuseks, vajame rohkem osalejaid kui tavaliselt.

Selleks, et väliskülalised meile tuleks, vajame atraktiivsemat kõrgemat kategooriat ja suuremaid turniiritabeleid, kus arvukalt kohalikke mängijaid.

Meie Kalevi turniiri kategooria on juba üle kümne aasta olnud MT200 (vanal skaalal kategooria #3). Võrdluseks meie naabritel soomlastel on kaks turniiri MT700 (Helsingis ja Hangos), lätlastel üks MT700 (Jurmalas) ning kolm MT400 turniiri ja leedukatel üks MT700 (Kaunas).

Kas meie oleme oma naabritest nii palju kehvemad, et me ei suuda tõsta oma ühte rahvusvahelist seenioride turniiri tasemele MT400?

Kindlasti suudame, aga selleks me vajame kõikide teie abi ja seda just turniiril osalemise vormis.

ITF-saidi kaudu üksikmänguks registreerimise tähtaeg on  04.06.2024 kella 12-ni. Hiljem pääseks turniirile wild card-ide abil.

Paarismängudeks on registreerimise tähtaeg 13.06.2024 kella 12-ni.

Osalemine üksikmängus maksab 40€, paarismängudes aga 40€ paari kohta. 

Turniiri direktorina toimetab Toomas Kuum.

Tänan kõiki, kes mängima tulevad!

Scroll to Top